ŠTĚNĚ - VYBAVENÍ DO ZAČÁTKU!

 mysaell-armendariz-559174-unsplash

Nejste si jistí, co všechno váš drobek potřebuje a čím ho vybavit? Nebojte, vše se dozvíte níže.

Štěňata si v tomto článku rozdělíme do 3 kategorií a to na malá,střední a velká plemena.

 

MALÉ PLEMENO

Prvořadě je nutné pejska nakrmit, do začátku volíme kvalitní krmivo za rozumné peníze, volbou číslo jedna je za nás
TRIPLE CROWN LOVELY PUPPY DOG 3kg nebo Banters Puppy Junior Chicken&Rice 3kg

Nesmíme také zapomenout na misku, vhodné misky pro šťěňátka maličkých plemen je například tato nerezová miska, vyvýšenina uprostřed zamezuje přebíhání štěňat přes misku a díky velkému obvodu misky najde každé štěně své místečko, aby se mohlo v klidu nakrmit. Miska pro štěňata je extra nízká, aby malé čumáčky štěňátek dosáhly až na dno.

Šťeňátko je napapané a spokojené i vody se napilo, je na řadě jeho vlastní vykonání potřeby a přesně pro tyto účely jsou tu Návyková podložka Super Nappy-10ks, doporučujeme zakoupit společně s Puppy Training Setem, který naučí chodit vaše šťeňátko na jedno místo.

V neposlední řadě je třeba pejska vyvvenčit, je tedy potřeba pořídit pejskovi Obojek Popruh-16 Color a vhodné vodítko např. Vodítko Popruh

Po příchodu domů se nestačíte divit, štěňátko je celé od bláta a je potřeba jej umýt, pro šťeňátka máme tedy přímo vyvinutý šampón GILLS šampon BABY pro psa

Po uschnutí je potřeba štěně pořádně pročesat, k tomu nám dobře poslouží KARTÁČ SAMOČISTÍCÍ STŘEDNÍ VANITI- No a na unavení nějakou tu hračku, např. plnící balónek BALONEK TG a pejska krásně unavíme.

No a v poslední řadě je potřeba malému miláčkovi vybrat správný pelíšek, tak aby měl kvalitní spánek a klid.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.